Wednesday, 10 August 2016

Moje sesje zdjęciowe w Artystycznej Alternatywie

Witam kochani! :)

W związku z natłokiem różnych obowiązków blog zszedł ostatnio na dalszy plan, ale dobre wieści są takie, że postanowiłam go odkurzyć i znów zacząć regularnie blogować:)

Jak już wspominałam w lipcu ukończyłam krakowską szkołę wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa. Nauka w szkole trwała 10 miesięcy (od października do lipca), a zjazdy odbywały się zazwyczaj co 2 tygodnie, wyjątkiem były okresy świąteczne (Boże Narodzenie, Wielkanoc).

W ramach szkoły każda studentka musiała samodzielnie przygotować i zrealizować trzy sesje zdjęciowe z udziałem modelki oraz fotografa. Szkoła wyposażona jest we własne studio fotograficzne, dzięki czemu studenci pracują w sposób profesjonalny i zorganizowany.

Dziś chciałabym przedstawić Wam zdjęcia z moich szkolnych sesji :)

Pierwsza sesja była inspirowana polskim malarstwem XX w. Obrazem, który wybrałam był "Promienny Zachód Słońca" Wojciecha Weissa. W tej sesji postawiłam przede wszystkim na makijaż ust oraz ciekawe nakrycie włosy.
Dodaj napis

Drugą sesją była sesja inspirowana projektantem lub domem mody. Ja wybrałam pokaz mody Dolce & Gabbana jesień/zima 2012. Były to kreacje w złocie i czerni, pełne przepychu i kobiecości.
W mojej sesji dyplomowej zainspirowałam się krajobrazem pustynnym, nawiązując do jego kolorystyki i faktury piasku. Modelką w tej sesji była Justyna Ryszka, a zdjęcia są dziełem Emila Kołodzieja.Jestem ciekawa Waszej opini na temat moich sesji :) 

Pozdrawiam
Asia
15 comments:

 1. wow, brawo, wszystkie sesje są fantastyczne, szczególnie pierwsza "Promienny Zachód Słońca" jesteś bardzo kreatywna

  ReplyDelete
 2. Piękne zdjęcia :) Tez myślałam nad pójściem do tej szkoły :)

  ReplyDelete
 3. Piękne zdjęcia. Też chodziłam do tej szkoły:) Gdy oglądam swoje zdjęcia teraz to tyyyle bym zmieniła... ;)

  ReplyDelete
 4. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  ReplyDelete
 5. cudowne zdjęcia i magiczne modelki ;)

  ReplyDelete
 6. Pierwsza jest moim nr 1, cudowna i tajemnicza.

  ReplyDelete
 7. Wszystkie trzy wyglądają rewelacyjnie, ale moim faworytem jest chyba pierwsza :)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze :) z pewnością zajrzę na Wasze blogi. Jest mi bardzo miło, że odwiedzacie mój blog, mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować. Wszystkie komentarze wulgarne lub obraźliwe będą usuwane