Wednesday, 16 December 2015

Czerwień kolorem świąt - Hean 160

Witam kochani,

Zapraszam na krótką recenzję kolejnego lakieru marki Hean z serii City Fashion. Tym razem przyjrzymy się bliżej pięknej, żywej, typowo świątecznej nasyconej czerwieni. 
Lakier, o którym mowa, to numer 160, możecie go kupić TUTAJLakier, tak samo, jak poprzednie prezentowane przeze mnie propozycje z serii City Fashion, bez problemu rozprowadza się po płytce paznokcia. Kolor jest nasycony i jedna warstwa jest do zaakceptowania. Aby lakier prezentował się naprawdę ładnie i estetycznie będziemy potrzebować 2 cienkich warstw. Lakier trzyma się w idealnym stanie ok. 4 dni. W tym czasie utrzymuje się ładny połysk i nie powstają żadne odpryski czy przetarcia. 

Myślę, że lakier jest fajną propozycją na święta. Czerwień zawsze ładnie się prezentuje i pasuje do wielu stylizacji i kolorów. Kochani zachęcam Was do śledzenia fan page'a Hean oraz Alicji z bloga Nails Revolutions gdyż już niedługo ruszy kolejna edycja programu ambasadorskiego :)

Pozdrawiam
Joanna


15 comments:

Dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze :) z pewnością zajrzę na Wasze blogi. Jest mi bardzo miło, że odwiedzacie mój blog, mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować. Wszystkie komentarze wulgarne lub obraźliwe będą usuwane