Wednesday, 2 March 2016

Ombre nails + water decals (Born Pretty Store)

Kochani!

Zapraszam na krótką recenzję fenomenalnych naklejek ze sklepu internetowego Born Pretty Store, który na pewno świetnie znacie :)
Naklejki, które wybrałam są dostępne na stronie sklepu TUTAJ. Zawijaski tzw. arabeski efektownie wygląda na pazurkach i na pewno ubogaci pazurki pomalowane nawet najzwyklejszym jasnym lakierem.Ja osobiście jestem wielką fanką tego typu naklejek wodnych. Po pierwsze dlatego, że są bardzo łatwe w aplikacji. Nawet osoba, która ma z nimi do czynienia po raz pierwszy bez problemu wykona efektowne zdobienie. Po drugie naklejki długo utrzymują się na paznokciach i tak wykonanym manicure możemy się cieszyć nawet tydzień :) Po trzecie wybór wzorów i kolorów naklejek jest tak ogromny, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! I jak tu ich nie kochać?
Zdobienie, które wykonałam to różowo- żółte ombre z naklejkami.


Pozdrawiam
Asia6 comments:

Dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze :) z pewnością zajrzę na Wasze blogi. Jest mi bardzo miło, że odwiedzacie mój blog, mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować. Wszystkie komentarze wulgarne lub obraźliwe będą usuwane